Trabzon’da karla gayret çalışmaları sürüyor

Trabzon’da karla gayret çalışmaları sürüyor

Meteoroloji Bölge Müdürlüğünün kar yağışı uyarısı sonrası tüm hazırlıklarını tamamlayan Trabzon Büyükşehir Belediyesi grupları, bilhassa orta ve yüksek bölümlerde tesirini gösteren kar yağışına karşı çabasını sürdürüyor.

Büyükşehir Belediyesinden karla çaba çalışmaları ile ilgili yapılan açıklamada, “Kar yağışına karşı teyakkuz halinde olan Yol Üretim Bakım ve Tamirat Dairesi Başkanlığı takımlarımız, Akçaabat, Araklı, Beşikdüzü, Çaykara, Hayrat, Köprübaşı ve Şalpazarı ilçelerinin yüksek mahallelerinde karla çaba çalışması yürütmektedir. Gruplarımız ayrıyeten yolların kapanmaması, kayma ve buzlanmanın oluşmaması için de tuzlama çalışmalarını devam ettirmektedir. Tüm ilçelerde belirlenen noktalarda iş makineleriyle hazır kıta bekleyen takımlarımız, tuzlama ve küreme çalışmalarıyla yolları daima olarak açık tutmaktadır” sözleri kullanıldı.

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi takımlarının Ortahisar ilçesindeki Akoluk, Dolaylı, Çimenli, Çukurçayır, Boztepe, Beşirli, Kalkınma, Yalıncak, Kaşüstü, Zafanoz, Kavala, Çamoba mahalleleri ile Atatürk Köşkü Yolu, Kemik Hastanesi Yolu ile Farabi Hastanesi Yolu’nda buzlanmaya karşı tuzlama çalışması yürüttüğü bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

php shell hacklink php shell seo instagram takipçi satın al php shell lidyabet slotbar grandpashabet okey